24 05 2008

Kahve-Kitap ve Çikolata Ekinliği ...

      

Sevgili Burçak’ın evsahibeliğini yaptığı 3.Kahve-Kitap ve Çikolata etkinliği yine heyecanlı geçti.Yine çok güzel bir etkinlik oldu.Emeğine , yüreğine sağlık Burçakcım.

Yine yoğun bir dönemde olduğum için hediyelerimi yayınlamakta oldukça geciktim.Ardından fotoğraf makinemin bozulması,servise gidip gelmesi epey zaman aldı.Öncelikle Burçak’tan ve diğer etkinlik arkadaşlarımdan çok özür diliyorum.   
 
                 
Sevgili Özlem’den http://bursalianneler.com  Goethe’nin bir kitabı ''Genç Werther’in Istırapları'' , Türk kahvesi ve çikolatadan oluşan hediyelerimi aldım.Bu vesile ile Özlem ve  bloğu ile taniştım.Çikolatamı kahveme eşlik ederek kitabımı okumaya başladım bile.Çikolata bitti kitap devam ediyor...
                  http://img2.blogcu.com/images/a/s/e/asevi/kitapetkin.jpg
 Bana, Elif http://elifemirim.blogspot.com  çıktı.Sevgili Elif’in bir bebek beklediğini öğrenince kitap, çikolata ve bebeği için hediye almayı uygun buldum.Elifcim,özellikle kitap seçiminde zorlanmıştım ama beğenmene sevindim.Makineni kaybetmene üzüldüm,en kısa zamanda resimlerini bloğuna koyarsın inşallah:))
Bu etkinlikte emeği olan herkese teşekkürler...

0
0
0
Yorum Yaz